Şirket

Gustav Hensel GmbH & Co. KG binaların elektroteknik donanımı için yenilikçi ürün ve hizmetler alanında pazar lideri şirkettir. Kuruluşu 1931 olan şirketimizle bugün kendimizi 850 çalışanıyla dünya çapında etkin bir şirketler grubu olarak tanımlıyoruz.

Merkez tesisi Lennestadt'da olmakla beraber, bünyemizdeki şube şirketlerimiz önemli dünya pazarları ve dünya çapındaki ilişkilerle varlığımızı sınır ötesine taşır ve yolları kısaltır.
ŞIRKET PROFILI
 
 

İnovasyon ve kalite ile bir adım önde

İnovasyon ve kalite ile bir adım önde
İnovasyon ve kalite ile bir adım önde
 
Çevre etkileri, toz ve nemin yüksek derecede dayanıklı tesisat ve yapı tekniği gerektirdiği yerlerde yenilikçi çözümlerle güvenli bir enerji dağılımı sağlıyoruz. Elektrik tesisatı ve dağıtım sistemleri programımızın ulusal ve uluslararası uygulamaları düşük gerilimli alanda elektrik enerjisi dağıtımında pazar lideri olmamızı sağlamıştır.
 

En yüksek kalitede elektroteknik ürünler

En yüksek kalitede elektroteknik ürünler

Tozlu ve nemli ortam koşullarının elektrik tesisatlarından yüksek taleplerde bulunduğu her yerde, düşük gerilimli alanda elektrik enerjisinin dağıtımını sağlayacak, güvenilir ve standartlara uygun, yüksek kalitede ürünler gerekmektedir.

Yüksek kalite standartları, ortaklarımıza belirleyici pazar avantajı sağlamaktadır.

Hensel bünyesindeki bütün işletme yerleri
DIN EN ISO 9001:2008 gereksinimlerini yerine getirmektedir

  • İç kalite yönetimi
  • Modern denetim yöntemi
 
 
 
 

© Gustav Hensel GmbH & Co. KG

YouTube